День Героїв Небесної Сотні

2018-02-20

/Files/images/109/IMG_1734.JPG

День Героїв Небесної Сотні — пам'ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні.

Пам'ятний день встановлено указом Президента України Петра Порошенка 11 лютого 2015 року з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року — лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

Учні 7 класу разом із класним керівником підготували та провели Лінійку - реквієм з виконанням Державного Гімну України та хвилиною мовчання для всього учнівського та педагогічного колективу школи. В ході лінійки діти читали вірші, згадували героїв та вшанували їх пам’ять хвилиною мовчання.

Також були проведені наступні заходи: виховні години «Пам’яті Героїв Небесної Сотні» для учнів молодшої та середньої школи, музейний урок «Виклики історії. Небесна Сотня» для 8-9 класів, облаштувано тематичну книжкову експозицію «На варті наших душ – Небесна Сотня» для учнів, учителів та батьків, відеоперегляд «Небесна сотня в вирій полетіла…» для 8-11 класів тощо.

/Files/images/109/IMG_1753.JPG

/Files/images/109/IMG_1735.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 249

Коментарi