• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • День пам’яті жертв голодоморів в Україні

День пам’яті жертв голодоморів в Україні

2016-11-28

/Files/images/2012-11-23 11.20.36.jpg

На виконання Указу Президента України від 01 листопада 2016 року № 480/2016 «Про заходи у зв’язку з Днем пам’яті жертв голодоморів» в Зорянській школі проведені інформаційно-пропагандистські заходи. Метою проведених заходів було вшанувати пам'ять безвинно замучених голодом та політичними репресіями людей, виховувати в дітей особистісні риси громадянина України, патріотизм, розвивати в дітей траурний етикет, дотримання традицій вшанування померлих і загиблих.

Усі діти школи відвідали виставку тематичної літератури «Голодомор мовою фактів», підготовлену шкільним бібліотекарем О.В.Бушуєвою.

Учні школи переглянули презентацію, підготовлену учителем історії Калініченко С.В. та учнями 7 класу, про наслідки Голодомору 1932-33 років «Скорботна пам'ять поколінь».

Учні 9-11 класів переглянули та обговорили художній фільм за мотивами роману В.Барки «Жовтий князь».

Класними керівниками проведенні виховні години за тематикою:

«Скорботна пам'ять поколінь» (Мітрохіна В.О.)., «Правда про ті роки» (Фостик К.О.), «Геноцид українського народу» (Кірічок Н.В.).

Учителем історії Калініченко С.В. створено експозицію у шкільному музеї «Минуле стукає в наші серця».

Учителі початкових класів: Холод Н.І.. Мосьонз Л.М., Євдокимова Н.Г. провели зі своїми вихованцями години спілкування на тему «Втрачене дитинство».

Підсумком до всіх проведених заходів стала відкрита тематична лінійка «Ціна йому – життя», приурочена Дню пам’яті жертв голодоморів, яку підготували актив шкільного учнівського самоврядування «ТЕМП». Під час проведення лінійки звучали записи класичної музики: «Реквієм» Моцарта, «Соната» Бетховена, Гімн «Боже, великий, єдиний» на музику М.Лисенка. Старшокласники нагадали кожному з присутніх про ті страшні часи Голодомору, змусили задуматись над трагедією, що не минула майже жодну сім’ю українського народу.

Серця учнів та вчителів не залишились байдужими після участі в лінійці і скорботної хвилини мовчання та вшанування пам’яті загиблих під час Голодомору в Україні.

Учням школи запропонували взяти участь у Загальноукраїнській акції

«Засвіти свічку»

26 листопада 2016 року о 16.00 годині

/Files/images/2012-11-23 12.05.09.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 205

Коментарi